Aktuality

Aktuality 2021:

16.9
Rádi bychom Vás pozvali na Drahelčické posvícení, které se uskuteční v sobotu 18.9. v Drahelčicích, kde cca od 16:30 můžete vidět vystoupení Dany Dohnalové a jejích pudlíků.
Dále pro Vás chystáme na 2.10. Psí den, aneb zábavné odpoledne pro celou rodinu a jejich chlupáče. Psí den se koná v areálu kynologického klubu a branka se pro všechny zájemce otevře ve 13 hodin. Budou pro Vás a Vašeho pejska připraveny různé disciplíny, po jejichž zdolání dostanete malou upomínku. Také bude pro Vás připraveno občerstvení v podobě opékání buřtů.
V rámci Psího dne bude probíhat i malý jarmark, kde si můžete zakoupit různé věci se psí tématikou, nebo pro vašeho chlupáče zakoupit spoustu dobrot od společnosti HUSSE. Svůj stánek bude mít útulek Voříškov, For DOGS, dobroty od HUSSE a keramička paní Chalupová. Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek bude následně předán útulkům.
Srdečně Vás na obě akce zveme.

8.7
Vážení klienti, v letošním roce pro Vás připravujeme Psí den, aneb zábavné odpoledne pro celou rodinu. Letos se Psí den bude konat 2.10.2021 v odpoledních hodinách. Bude pro Vás a Vaše chlupáče připraveno několik dovednostních stanovišť, v rámci kterých si budete moci vyzkoušet prvky agility, hoopers či vyzkoušet s pejskem nějaké triky. Zároveň bude pro Vás připraven jarmark s věcmi pro pejsky i pro Vás. Vstupné bude dobrovolné a bude následně poskytnuto jako dar pro psí útulky - Voříškov a ForDogs.
Dále budeme v září participovat na Drahelčickém posvícení, kde budete mít možnost vidět vystoupení našich pudlíků.
Srdečně Vás na obě akce zveme.

7.4
Vážení klienti, zdá se, že budeme moci od 12.4. zahájit výcvik a začít vypisovat jednotlivé hodiny. A dokonce se zdá, že budeme moci provozovat i hromadný výcvik :-). Ale jsme stále ve střehu, protože vše se ještě může změnit... jak už jsme si tento divný čas zažili několikrát. Nicméně budeme pro Vás postupně vypisovat jednotlivé hodiny, s tím, že pokud bude vládou rozhodnuto jinak, než jak nyní slibuje, budeme nuceni výcvik upravit podle parametrů, které budou ve finále přijaty. Už ale všichni doufáme, že bude lépe. Už se na Vás samozřejmě tešíme. Těšíme se jak na staré známé, tak i na odrostlá štěňata, které lockdownová opatření bohužel zasáhla nejvíce.

1.4
Vážení klienti, vzhledem k tomu, že situace není stále nakloněna výcviku, připravili jsme pro Vás vícedenní akci - Virtuální Drahelskou tlapku, kdy aspoň částečně navážeme na tradiční akci pořádanou naším klubem.
Virtuální Drahelská tlapka bude probíhat v období od 24.4. do 30.4. 2021.
Pravidla akce:
Cílem akce je během stanoveného období ujít minimálně 10 km, a to kdykoliv, klidně i na etapy a také kdekoliv, kde to umožní aktuální situace. O absolvování stanovených kilometrů můžete zaslat na email klubu - info@kkdrahelcice.cz, nebo nasdílet na klubový facebook mapu s označenými trasami, nebo informace z měřících aplikací, nebo také můžete využít pamětní plakátek, do kterého si můžete napsat jméno vašeho pejska, nebo celého týmu s tímto plakátkem se vyfotografovat na cestách a poslat.
Přihláška:
Přihlašování na akci je možné pouze prostřednictvím rezervačního systému.
Platby:
Startovné je stanoveno na 200,- Kč za tým (páneček/páníčkové+pes/psi). Částku, prosím zašlete na bankovní účet -265742106/0300 s variabilním symbolem, který Vám bude vygenerován, jakmile se přihlásíte.
Veškerý finanční výtěžek z pořádané akce bude použit na podporu psího útulku Voříškov a For DOGS...pomoc psům v nouzi...

Všem účastníkům virtuální Drahelské tlapky bude v areálu cvičáku předána pamětní placka, až se budeme moci osobně setkat!
Všem Vám moc děkujeme a přejeme hodně úspěchů při zdolávání kilometrů!

1.3
Vážení klienti, s ohledem na aktuální platná vládní opatření jsme opět nuceni uzavřít kynologické cvičíště. Jakmile to situace dovolí, budeme opět poskytovat alespoň individuální výcvik. Děkujeme za pochopení.

3.1
Vítáme všechny v novém roce a všem přejeme mnoho úspěchů a pevné zdraví!
S ohledem na aktuální stav epidemie a vyhlášených protiepidemických opatření si Vás dovolujeme informovat, že budeme vypisovat zatím alespoň individuální hodiny. Pokud bude situace příznivější budeme na ni reagovat otevřením standardních skupinových výcvikových hodin.

Aktuality 2020