Aktuality

Aktuality 2020:

15.11
Vážení kurzisti, díky novému přehlednému souhrnu opatření dle rizikového skóre PES (protiepidemický systém) Ministerstva zdravotnictví si Vás dovolujeme informovat, že postupně začneme vypisovat zatím alespoň individuální hodiny.

3.11
Vážení kurzisti, s ohledem na prodloužení nouzového stavu zatím zůstává kynologické cvičiště uzavřeno. Děkujeme za pochopení.

21.10
Vážení kurzisti, s ohledem na nová usnesení vlády o omezení pohybu osob, jsme nuceni od čtvrtka 22.10. uzavřít kynologické cvičiště a zrušit všechny výcvikové aktivity. Zatím toto opatření je účinné do 3.11., včetně. Děkujeme za pochopení.

21.10
Vážení kurzisti, s ohledem na další vyhlášená opatření si Vás dovolujeme požádat o nošení roušek během výcviku. Maximální počet osob v areálu cvičistě zatím zůstává nezměněn, tedy maximálně 5 cvičících. Děkujeme za pochopení.

14.10
Vážení kurzisti, vzhledem k aktuálně vyhlášeným opatřením Ministerstva zdravotnictví k omezení šíření koronoviru, si Vás dovolujeme informovat, že v tuto chvíli můžeme provozovat výcvikové hodiny, ale pouze pro maximálně 5 účastníků. Doprovod cvičící osoby nebude do areálu cvičiště vpuštěn. Děkujeme za pochopení.

9.10
Vážení kurzisti, vzhledem k aktuální situací a vyhlášeným opatřením Ministerstva zdravotnictví k omezení šíření koronoviru, si Vás dovolujeme informovat, že v tuto chvíli pro aktivity pořádané kynologickým klubem platí následující pravidla: "maximální počet dvacet osob venku, pokud se nejedná o členy jedné domácnosti". Z toho tedy vyplývá, že nyní poskytované kurzy nerušíme, neboť stanoveného limitu v našich kurzech nedosahujeme.

30.9
Vážení příznivci chlupatých čtyřnožců, rádi bychom Vám oznámili, že Psí den s jarmarkem se koná. Budeme mít vymezeno několik vzdálenostně oddělených zón se stanovišti a sektor pro konání jarmarku. Nicméně bychom Vás rádi požádali o dodržování základních hygienických a bezpečnostní pravidel, jako je dodržování rozestupů.
Zatím předpověď počasí je velmi příznivá. Pevně věříme, že si všichni tento den řádně užijeme.

15.9
Zatím stále připravujeme a ladíme program na Psí den 3.10. V tuto chvíli se můžete těšit na charitativní prodej psích oblečků, možnost zakoupení kalendářů na rok 2021 s fotografiemi klientů psího útulku For Dogs, možnost nakoupit hromadu různých psích dobrot od distributora švédských psích krmiv HUSSE, plnit s vaším pejskem na stanovištích rozličné úkoly a za odměnu si potom opéct na ohni buřta :-)
Rozhodně se na Vás na všechny tešíme!!!

30.8
S politováním vám musíme oznámit, že Posvícení v Drahelčicích bylo z bezpečnostních důvodů zrušeno.
Psí den 3.10. v areálu kynologického cvičiště zatím připravujeme, korona/nekorona :-)

3.7
Rádi bychom Vás pozvali 19.9. na posvícení do Drahelčic, kde budou účinkovat naši členové klubu se svými psy. Dále pro Vás připravujeme Psí den, který se uskuteční v areálu kynologického klubu 3.10. Letos připravujeme velkou změnu v konceptu Psího den, proto doporučujeme si tento den řádně zaznamenat do diářků a pak v den "D" příjít s Vaším psíkem. Občerstvení v podobě buřtů je již samozřejmostí :-). Také se můžete těšit na stánky s kynologickými potřebami.

25.6
Z vážných osobních důvodů hledáme nový domov pro tříletou fenku německého ovčáka, hodnou, cvičenou, poslušnou. V případě Vašeho zájmu je možné kontaktovat majitele na emailu: povoznictvi.sykora@seznam.cz. Děkujeme.

16.4
Vážení a milí kurzisti a přátelé kynologického klubu, vzhledem k některým novým opatřením vlády, která umožňují sportovat na venkovních sportovištích, si Vás dovolujeme informovat, že postupně budeme vypisovat výcvikové hodiny. Nicméně je stále nutné dodržovat stanovené podmínky, a to:
- kurzy budou významně limitovány maximálním počtem cvičících týmů (psovod a pes)
- na cvičiště bude povolen vstup pouze s ochrannou rouškou (platí pro psovoda).
Už se na Vás těšíme!

19.3
Vážení a milí kurzisti a přátelé kynologického klubu, s ohledem na aktuální stav a prognózu vývoje epidemie koronaviru, rušíme všechny výcvikové aktivity, a to až do odvolání. O změně stavu Vás budeme informovat.
Děkujeme za pochopení. Všem přejeme hodně štěstí, síly a pevné zdraví a vše dobré i pro Vaše chlupáče.

1.2
Od března otevíráme nové kurzy loveckého výcviku. Kurzu pro začátečníky se mohou zúčastnit všechna lovecká plemena, kurz pro pokročilé je věnován hlavně lovecké práci retrievrů. Podrobnosti naleznete zde. Hlásit na kurzy se můžete prostřednictvím rezervačního systému.

19.1
Možnost převádět zbylé předplacené výcvikové hodiny ze zelených kartiček do elektronického kreditového systému bude možné nejpozději do 15.2.2020. Po tomto datu již nebude převod možný.

5.1
Nejpozději od února 2020 budou všechny pravidelně se opakující kurzy pořádané naším klubem převedeny na elektronický kreditový systém. Dovolujeme si požádat všechny zájemce o výcvik, kteří chtějí i nadále navštěvovat naše cvičiště, aby si během ledna dobili dostatečný počet kreditů. Podrobnosti, jak na to jsou uvedeny zde. Zájemcům o výcvik, kteří mají ještě předplacené výcvikové hodiny z roku 2019, budou tyto hodiny převedeny do kreditového systému nejpozději na konci ledna. V tomto případě se obraťte na vašeho lektora.
Všem moc děkujeme a věříme, že se vše podaří včas zralizovat, abyste mohli i nadále bezproblémově využívat našich služeb.

1.1
Vítáme všechny novém roce a všem přejeme mnoho úspěchů a pevné zdraví!
Rádi bychom Vám oznámili, že od ledna 2020 bude spuštěn nový přihlašovací systém na všechny aktivity pořádané klubem prostřednictvím webové aplikace DOGRES, kde budou ve formě kalendáře zveřejňovány jednotlivé výcvikové aktivity. Ti, kteří chtějí ještě naše cvičiště navštěvovat i nadále, si dovolujeme požádat, aby se v tomto systému co nejdříve zaregistrovali. Bez registrace a následného přihlášení na vybranou výcvikovou hodinu nebude možné se dané výcvikové hodiny zúčastnit.

Aktuality 2019