Výcvik pro nejmladší štěňata 3-6 měsíců (dříve miniškolička)

Výcvikového kurzu se mohou účastnit psi všech plemen, čistokrevní i voříšci. Miniškolička je určena pro štěňata cca do 6 měsíců věku. V tomto kurzu se hlavně věnujeme řádné socializaci a základním povelům. U malých štěňat je hlavním cílem jejich řádná socializace jak ve vztahu k lidem, tak k ostatním psům. Cílem kurzu je naučit psovody, jak zvládat nácvik základních povelů a jak správně komunikovat se svým psem s cílem vychovat ovladatelného psa. Kurz je veden s akcentem na pozitivní motivaci.

Podrobnější informace:

Výcviková hodina trvá 60 minut. S pejskem k nám můžete začít chodit již ve 3-4 měsících věku pejska, resp. od té doby, kdy má pejsek ukončené základní očkování, což je očkování a přeočkování proti parvoviroze, leptospiroze, psince, hepatitidě atp. Vzteklina se může očkovat do 6 měsíců věku pejska. Očkování se každý rok opakuje. Na každou hodinu je vhodné mít u sebe očkovací průkaz psa. Na výcvikové lekce je nutné se dostavit včas a s vyvenčeným pejskem.

Cena:

Jedna výcviková hodina stojí 150,- Kč. Na místě je možné zakoupit kredity na další cvičení.

Termíny:

Sledujte vyhlášené volné termíny v rezervačním systému.

Na lekci doporučujeme:

  1. Pejska :o)
  2. Vhodný oděv a obuv (volné oblečení se spoustami kapes na uschování hraček a pamlsků, sportovní obuv)
  3. Pamlsky (piškoty, kousky sýra, párku, sušené plíce, sušené rybičky, granulky... dle vlastního výběru). Pamlsků můsí být opravdu hodně!!!
  4. Obojek (kožený nebo textilní)
  5. Pevné nebo přepínací vodítko
  6. Nějakou oblíbenou hračku (míček, dřevěnou činku, uzlík aj.)
  7. Vodu a misku pro psa
  8. Očkovací průkaz
  9. Dobrou náladu

Je zakázáno používat elektrické obojky!!!
Flexi vodítka jsou na venčení psů, NE na výcvik!!!

 

Kontakty:

Případné dotazy směřujete na emailovou adresu: info@kkdrahelcice.cz nebo zavolejte na tel.číslo 723 851 317, nebo 723 873 910.

Domů