O klubu

Kynologický klub Drahelčice - Rudná, o.s. byl zaregistrován u Ministerstva vnitra v roce 2009. Klub plynule navazuje na činnost Základní organizace SKS TART Region Drahelčice - Rudná, kterým od jeho začátku od roku 2002 až do roku 2008 prošlo přes 30 členů.

Kynologický klub nabízí zájemcům kurzy od základního výcviku ovladatelnosti přes přípravu na výstavy a agility až po obedience a služební kynologii.

čekající ovčáci

V našem kynologickém klubu se cvičí sportovní kynologie podle všech zkušebních řádů. Zájemce je možné připravit na zkoušky podle Národního zkušebního řádu (NZŘ), Mezinárodního zkušebního řádu pro sportovní kynologii (IPO) a Zkušebního řádu klubu německého ovčáka (SchH) a TART, případně podle dalších.
Pro ty, kteří nemají žádné vyšší sportovní ambice a chtějí jenom svého pejska naučit poslouchat, což využijete při každodenních procházkách v přírodě, tak pro Vás je otevřen Výcvik základní poslušnosti.
Do budoucna bychom se také věnovali zábavným a v současné době atraktivním psím sportům, jako je například dogfrisbee.

Členové našeho kynologického klubu mezi sebe rádi uvítají další zájemce o výcvik a případně figurování. Samozřejmě uvítáme i mládež, pro kterou bude výcvik psa víc než jen náplň volného času.

Případným zájemcům pomůžeme i s výběrem vhodných psů pro tento odlišný způsob výcviku a zájemcům o chov a výcvik německého ovčáka zprostředkujeme kontakty se špičkovými chovateli jak exteriérových, tak pracovních psů.
Více informací naleznete na těchto stránkách, nebo nám můžete napsat na e-mailovou adresu.

Přijďte nás navštívit, rádi Vás přivítáme a pomůžeme Vám dosáhnout úspěšného soužití se svým psím kamarádem nebo dosažení sportovních úspěchů v kynologickém sportu.

Domů