Příprava na výstavu

Pořídili jste si pejska s průkazem původu (PP) a máte výstavní ambice nebo si chcete před sezónou zopakovat praktická „výstavní“ cvičení, pak je možné zúčastnit se nepravidelného předvýstavního tréninku.

výstava

Během kurzu se procvičí základní výstavní prvky jako je postoj, volný pohyb v kruhu, posouzení psa. Dále se dozvíte, jak správně připravit a jak předvést svého pejska a budete zasvěceni do dalších tajů „vystavování“.

S pejskem se můžete přihlásit již ve 3-4 měsících věku pejska, resp. od té doby, kdy má pejsek ukončené základní očkování, nebo s jakkoliv starým psem.

Podrobnější informace:

Hodinový kurz se bude otevírat nepravidelně podle Vašeho zájmu a Vašich a našich časových možností. Výcviku se mohou zúčastnit pouze oočkovaní pejsci. Požadujeme očkování a přeočkování proti parvoviroze, psince, hepatitidě atp. Vzteklina se může očkovat až do 6 měsíců věku pejska. Očkování se každý rok opakuje. Na kurz je nutné se dostavit včas a s vyvenčeným pejskem.

Cena:

Jedna výcviková hodina stojí 300,- Kč. Za výcvik se platí na místě. Na místě je možné zakoupit kredity na další cvičení.

Termíny:

Jestliže se budete chtít zúčastnit pak, prosím, napište na horakova.renata@email.cz nebo zavolejte na tel.číslo 723 873 910.

Na lekci doporučujeme:

  1. Vhodnou obuv
  2. Předváděcí výstavní vodítko
  3. Pamlsky (piškoty, kousky sýra, párku, granulky... dle vlastního výběru)
  4. Vodu a misku pro psa
  5. Očkovací průkaz
  6. Dobrou náladu a hodně trpělivosti
  7. Trochu fyzičky

Kontakty:

Případné dotazy směřujete na emailovou adresu: horakova.renata@email.cz nebo zavolejte na tel.číslo 723 873 910.

Domů