Školička – výcvik základní poslušnosti pro štěňata ve věku od 6 do cca 18 měsíců

Výcvikového kurzu se mohou účastnit psi všech plemen, čistokrevní i voříšci. Školička je určena pro štěňata cca od 6 měsíců do 18 měsíců věku. V tomto kurzu se hlavně věnujeme řádné socializaci jak ve vztahu k lidem, tak k ostatním psům. V rámci výcviku se věnujeme správného provádění základních cviků a ovládatelnosti psa. Do výcvikového programu je postupně zařazováno i překonávání jednoduchých překážek, aportování a skupinové cviky. Cílem kurzu je naučit psovody, jak zvládat nácvik základních povelů a jak správně komunikovat se svým psem s cílem vychovat ovladatelného psa. V kurzu je kladen důraz na přivolání psa, odložení, chůzi na vodítku a na základní polohy psa. Kurz je veden s akcentem na pozitivní motivaci.

Rozdělení:

malá plemena - dále se nečlení
ostatní plemena - začátečníci
ostatní plemena - pokročilí

Malá plemena: očekávaná kohoutková výška v dospělosti 35 cm
Začátečníci: ti, kdo mají svého prvního psa, popř. ti, kdo již nějakého pejska měli, ale začínají od začátku.
Pokročilí: ti, kdo již umí pejska přivolat, posadit, položit a odložit alespoň na 20 vteřin. Pejsek umí chodit na vodítku.

Podrobnější informace:

Výcviková hodina trvá 60 minut. Na výcvik můžete příjít jen s pejskem, který má ukončené základní očkování, což je očkování a přeočkování proti parvoviroze, leptospiroze, psince, hepatitidě atp. Vzteklina se může očkovat do 6 měsíců věku pejska. Očkování se každý rok opakuje. Na každou hodinu je vhodné mít u sebe očkovací průkaz psa. Na hodinu je nutné se dostavit včas a s vyvenčeným pejskem. Na společný výcvik nemají přístup háravé feny.

Cena:

Jedna výcviková hodina stojí 150,- Kč. Na místě je možné zakoupit kredity na další cvičení.

Termíny:

Sledujte vyhlášené volné termíny v rezervačním systému.

Na lekci doporučujeme:

  1. Pejska :o)
  2. Vhodný oděv a obuv (volné oblečení se spoustami kapes na uschování hraček a pamlsků, sportovní obuv)
  3. Pamlsky (piškoty, kousky sýra, párku, sušené plíce, sušené rybičky, granulky... dle vlastního výběru). Pamlsků můsí být opravdu hodně!!!
  4. Obojek (kožený nebo textilní)
  5. Pevné nebo přepínací vodítko
  6. Nějakou oblíbenou hračku (míček, dřevěnou činku, uzlík aj.)
  7. Vodu a misku pro psa
  8. Očkovací průkaz
  9. Dobrou náladu

Je zakázáno používat elektrické obojky!!!
Flexi vodítka jsou na venčení psů, NE na výcvik!!!

 

Kontakty:

Případné dotazy směřujete na emailovou adresu: info@kkdrahelcice.cz nebo zavolejte na tel.číslo 723 851 317, nebo 723 873 910.

Domů