Výcvik poslušnosti pro dospělé psy

Výcvikového kurzu se mohou účastnit psi všech plemen, čistokrevní i voříšci. Výcvik poslušnosti je určen pro mírně pokročilé a pokročilé psovody a psy starší 1 roku. Cílem kurzu je zpřesnit provedení jednotlivých povelů, jako je přivolání psa, chůze na vodítku, polohy psa, odložení, aport a překonávání překážek, práce ve skupině. Výcvik je inspirován prováděním cviků podle zkušebních řádů např. Obedience nebo Národního zkušebního řádu. Kurz je veden s akcentem na pozitivní motivaci.

Rozdělení:

začátečníci: ti, kteří buď začínají se svým dospělým psem, či chtějí jen upevňovat povelovou techniku bez dalších velkých sportovních ambicí a chtějí mít doma slušně vychovaného a poslušného pejska.
pokročilí: ti, kdo chtějí cvičit za náročnějších podmínek, či mají plán dále u psa rozvíjet jeho dovednosti a schopnosti dle zkušebních řádů.

Podrobnější informace:

Výcviková hodina trvá 60 minut. Na výcvik může docházet pes, který je řádně a platně oočkován proti parvoviroze, leptospiroze, psince, hepatitidě a vzteklině. Očkování se každý rok opakuje. Na každou hodinu je vhodné mít u sebe očkovací průkaz psa. Na výcvikové lekce je nutné se dostavit včas a s vyvenčeným pejskem. Na společný výcvik nemají přístup háravé feny.

Cena:

Jedna výcviková hodina stojí 150,- Kč. Na místě je možné zakoupit kredity na další cvičení.

Termíny:

Sledujte vyhlášené volné termíny v rezervačním systému.

Na lekci doporučujeme:

  1. Pejska :o)
  2. Vhodný oděv a obuv (volné oblečení se spoustami kapes na uschování hraček a pamlsků, sportovní obuv)
  3. Pamlsky (piškoty, kousky sýra, párku, sušené plíce, sušené rybičky, granulky... dle vlastního výběru). Pamlsků můsí být opravdu hodně!!!
  4. Obojek (kožený nebo textilní)
  5. Pevné nebo přepínací vodítko
  6. Nějakou oblíbenou hračku (míček, dřevěnou činku, uzlík aj.)
  7. Vodu a misku pro psa
  8. Očkovací průkaz
  9. Dobrou náladu

Je zakázáno používat elektrické obojky!!!
Flexi vodítka jsou na venčení psů, NE na výcvik!!!

 

Kontakty:

Případné dotazy směřujete na emailovou adresu: info@kkdrahelcice.cz nebo zavolejte na tel.číslo 723 851 317, nebo 723 873 910.

Domů