Individuální výcvik

Individuální výcvik je určen všem, kteří nechtějí se svým pejskem absolvovat hromadný výcvik, nebo je potřeba vyřešit nějaký konkrétní problém či se intenzivněji zaměřit na nějakou konkrétní věc v rámci výcviku. Tímto výcvikem můžete dosáhnout správného vnímání povelů a správné komunikace se svým psem.

Individuální výcvik je vhodný jak na výcvik základní, tak i pokročilé poslušnosti, bez ohledu na to, zda Váš pes vykazuje jakékoliv nežádoucí chování. Výcviku se mohou účastnit psi všech plemen, čistokrevní i kříženci všech velikostí a jakéhokoliv věku. Východou individuálního výcviku je, že se lektor během, této hodiny věnuje pouze Vám a Vašemu pejskovi.

Hodinový kurz se bude otevírat nepravidelně podle Vašeho zájmu a Vašich a našich časových možností. Jestliže budete mít zájem o individuální trénink, prosím, napište na gorseluka@seznam.cz nebo zavolejte na tel.číslo 739 666 117. Kurzovné ve výši 300,- Kč se platí na místě v den konání.

Výcviku se mohou zúčastnit pouze oočkovaní pejsci. Požadujeme očkování a přeočkování proti parvoviroze, coronaviroze, psince, hepatitidě atp. Vzteklina se může očkovat od 4 do 6 měsíců věku pejska. Očkování se každý rok opakuje.

Na kurz je nutné se dostavit včas a s vyvenčeným pejskem.

Na kurz doporučujeme:

  1. Vhodnou obuv
  2. Hromadu pamlsků (piškoty, kousky sýra, párku, granulky... dle vlastního výběru)
  3. Hračku
  4. U agresivnějších jedinců - košík
  5. Vodu a misku pro psa
  6. Očkovací průkaz
  7. Dobrou náladu a hodně trpělivosti
  8. Trochu fyzičky

Domů