Individuální výcvik

Individuální výcvik je určen všem, kteří nechtějí se svým pejskem absolvovat hromadný výcvik, nebo je potřeba vyřešit nějaký konkrétní problém či se intenzivněji zaměřit na nějakou konkrétní věc v rámci výcviku. Tímto výcvikem můžete dosáhnout správného vnímání povelů a správné komunikace se svým psem. Individuální výcvik je vhodný jak na výcvik základní, tak i pokročilé poslušnosti, bez ohledu na to, zda Váš pes vykazuje jakékoliv nežádoucí chování. Výcviku se mohou účastnit psi všech plemen, čistokrevní i kříženci všech velikostí a jakéhokoliv věku. Východou individuálního výcviku je, že se lektor během, této hodiny věnuje pouze Vám a Vašemu pejskovi.

Podrobnější informace:

Hodinový kurz se bude otevírat nepravidelně podle Vašeho zájmu a Vašich a našich časových možností. Výcviku se mohou zúčastnit pouze oočkovaní pejsci. Požadujeme očkování a přeočkování proti parvoviroze, psince, hepatitidě atp. Vzteklina se může očkovat až do 6 měsíců věku pejska. Očkování se každý rok opakuje.

Cena:

Jedna výcviková hodina stojí 300,- Kč. Za výcvik se platí na místě. Na místě je možné zakoupit kredity na další cvičení.

Termíny:

Jestliže budete mít zájem o individuální trénink, prosím, napište na gorseluka@seznam.cz nebo zavolejte na tel.číslo 739 666 117.

Na lekci doporučujeme:

  1. Vhodný oděv a obuv (volné oblečení se spoustami kapes na uschování hraček a pamlsků, pevnou obuv)
  2. Pamlsky (piškoty, kousky sýra, párku, granulky... dle vlastního výběru)
  3. Obojek (kožený, textilní, řetízkový)
  4. Postroj pro pejska
  5. Dlouhé vodítko (minimální délky 3 m)
  6. Pro kousavého pejska náhubek
  7. Vodu a misku pro psa

Kontakty:

Případné dotazy směřujete na emailovou adresu: gorseluka@seznam.cz nebo zavolejte na tel.číslo 739 666 117.

Domů