Psí den

Zveme všechny rodiče a děti včetně jejich chlupatých kamarádů na PSÍ DEN, aneb zábavné odpoledne pro celou rodinu a jejich chlupáče

Akce se koná 6.10.2018 od 13 cca do 18 hodin v areálu Kynologického klubu Drahelčice – Rudná, z.s.
Vstupné na akci je dobrovolné. Výtěžek z akce bude poskytnut na podporu psího útulku FOR DOGS na Svárově. Pokud příjdete i s vlastním pejskem, můžete se zúčastnit zábavné soutěže o hodnotné ceny a zároveň pro něj bude připravena degustace psích dobrůtek. Pejsek však musí být po celou dobu, co se bude pohybovat po areálu (kromě soutěže) pod Vaší plnou kontrolou na vodítku.

V letošním roce jsou pro Vás připraveny ukázky psích sportů jako je agility, poslušnost, obrany, a nebo fitnes cviky pro pejsky. Po celou dobu konání akce Vám budou k dispozici členové klubu, kteří Vám zodpoví Vaše případné otázky ohledně výcviku a péče o Vašeho pejska.

Program:

13:15 - klubový frístajl
členové klubu se svými psy předvedou ukázku vybraných cviků ze základní poslušnosti a všestranné dovednosti.

13:30 - prezentace psího útulku Voříškov

13:40 - ukázka poslušnosti
členové klubu Vám předvedou, poslušnost od štěněte po dospělého psa.

14:00 - ukázka agility
týmy předvedou překonávání překážek na parkuru. Parkur bude složen jak ze skokových překážek, tak z probíhacích (tunel), tak ze zónových, mezi které patří kladina a šikmá stěna. Pro zájemce, kteří příjdou s pejsky, bude možné si na místě vyzkoušet některé překážky či zaběhnout si celý parkur pod dohledem zkušených agiliťáků.

15:00 - Soutěž o nejlepšího PEJSKA ŠIKULKU
zábavný test o ceny pro ty, kteří příjdou s pejsky. Součástí soutěže je zdolání několika nenáročných úkolů. Podmínkou soutěže je, že pejsek nesmí mít složené žádné výkonnostní zkoušky, může mít pouze domácí výcvik, či základní výcvik v kynologickém klubu. Přihlášení do soutěže bude probíhat na místě. Soutěž je o hodnotné ceny jak pro pejska, tak pro páníčka.

15:45 - ukázka obran
členové klubu se svými psy předvedou ukázku vybraných cviků ze základní poslušnosti a z obran uvidíte ukázku tzv. zadržení figuranta psem.

16:30 - dogfitness
ukázka, jakým způsobem je možné cvičit s pejskem posilovací a protahovací sestavy na míčích. Pro vytrvalé, bude možné si s pejskem následně na míčích zacvičit.

Doprovodné akce:

Jarmark – prodej věciček pro pejsky a jejich pánečky
Psí útulek Voříškov
Prodej krmiv značky HUSSE, včetně degustace toho nejlepšího :-)
Heliska - výroba šitých a háčkovaných výrobků
Prodej drobných výrobků z korálků a přírodnin
Doprovodný program je zajišťován po celou dobu konání akce

V areálu bude pro Vás zajištěno občerstvení zdarma. Bude zajištěno i opékaní buřtů.

Akci svou účastí podpoří:
Pavel Koreň, partner Husse
Robimaus Rudná
Spokojené zvíře
Veterinární ordinace Petra
Heliska
GodDog
obec Drahelčice

Na Vaši účast se těší Kynologický klub Drahelčice – Rudná, z.s.

Změna programu vyhrazena.

Domů