Aktuality

Aktuality 2023:

29.12
Přejeme všem poklidný konec roku a hodně úspěchů do toho nového.

12.9
Hezký den, v sobotu 16.9. nás můžete potkat na akci Psina na Svárově, kde budeme mít jednak stánek, kam se můžete přijít zeptat, jak s výcvikem pejska, a také budeme mít krátkou ukázku skupinových i individuálních cviků, ukázka bude probíhat od 13:30.
Dále v sobotu bude také v rámci Drahelčického posvícení probíhat od 16:30 ukázka agility.
Na obě akce jste srdečně zváni.

6.6, aktualizováno 13.6
Připomínáme, že 24.6. od 13 hodin připravujeme v areálu cvičiště KKDR Den otevřených dveří - Psí den, a neb zábavné odpoledne pro celou rodinu a jejich chlupáče. Budou pro Vás a Vašeho pejska připraveny různé disciplíny, po jejichž zdolání dostanete malou upomínku. Také bude pro Vás připraveno občerstvení v podobě opékání buřtů. V rámci Psího dne bude probíhat i malý jarmark, kde si můžete zakoupit různé věci se psí tématikou. Svůj stánek bude mít Psí útulek Voříškov a FOR DOGS - pomoc psům v nouzi. Dále si budete mít možnost zakoupit designové obojky a vodítka pro Vašeho pejska od společnosti WOWDOG.
Dále bude možné zakoupit psí kosmetiku nebo si rovnou objednat kadeřníka Vašeho pejska kadeřníka Vašeho pejska.
Akci dále podpoří Pavel Koreň, partner Husse a obec Drahelčice Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek bude následně předán útulkům. Srdečně Vás zveme na akci.

25.4
Rádi bychom Vás pozvali na akce, které se KKDR účastní nebo připravuje.
V rámci programu Nučického jarmarku, který se koná 27.5., budeme mít krátké vystoupení s ukázkou poslušnosti psů. Také zde budeme mít stánek, kde nás můžete navštívit. Rádi Vám zodpovíme Vaše dotazy.
Dále 24.6. připravujeme v areálu cvičiště KKDR Den otevřených dveří - Psí den, a neb zábavné odpoledne pro celou rodinu a jejich chlupáče. Psí den se koná v areálu kynologického klubu a branka se pro všechny zájemce otevře ve 13 hodin. Budou pro Vás a Vašeho pejska připraveny různé disciplíny, po jejichž zdolání dostanete malou upomínku. Také bude pro Vás připraveno občerstvení v podobě opékání buřtů. V rámci Psího dne bude probíhat i malý jarmark, kde si můžete zakoupit různé věci se psí tématikou. Svůj stánek bude mít útulek Voříškov a For DOGS. Vstupné na akci je dobrovolné, výtěžek bude následně předán útulkům. Srdečně Vás zveme na akci.

24.4
Nabídka zateplené psí boudy za odvoz
Pan Marek Sýkora nabízí zajemci za odvoz zateplenou psí boudu s předsíní. Velikost boudy je pro psy ve velikosti německého ovčáka. Bouda je k mání na adrese J.V.Živcových 140, Rudná. Kontakt - 702390846

2.1
Vítáme všechny v novém roce a všem přejeme mnoho úspěchů a pevné zdraví všem dvounožcům i čtyřnožcům!
S politováním Vám však oznamuje, že od ledna 2023 zvyšujeme ceny za poskytované kurzy. Platby za výcvikové hodiny jsme zvýšili o 50,- Kč. Podrobnosti naleznete zde.
Nicméně v letošním roce pro Vás připravujeme rozšíření naší nabídky o další kynologickou disciplínu - dogpuller. Sledujte naše stránky, protože bude ukázková hodina tohoto relativně mladého sportu.

Aktuality 2022