Soupiska přihlášených na agility

Lekce se bude konat pouze v případě, že bude nahlášena polovina zájemců z celkového počtu vypsaných míst.

01.října od 17:00 kurz číslo 579

01.října od 18:00 kurz číslo 580

02.října od 17:00 kurz číslo 569

02.října od 18:00 kurz číslo 570

08.října od 17:00 kurz číslo 581

08.října od 18:00 kurz číslo 582

08.října od 16:00 kurz číslo 583

09.října od 17:00 kurz číslo 571

09.října od 18:00 kurz číslo 572

15.října od 16:00 kurz číslo 584

15.října od 17:00 kurz číslo 585

16.října od 17:00 kurz číslo 573

22.října od 16:00 kurz číslo 586

22.října od 17:00 kurz číslo 587

23.října od 17:00 kurz číslo 574

03.září od 17:00 kurz číslo 558

03.září od 18:00 kurz číslo 559

10.září od 17:00 kurz číslo 560

10.září od 18:00 kurz číslo 561

10.září od 19:00 kurz číslo 562

17.září od 17:00 kurz číslo 563

17.září od 18:00 kurz číslo 564

17.září od 19:00 kurz číslo 565

24.září od 17:00 kurz číslo 566

24.září od 18:00 kurz číslo 567

24.září od 19:00 kurz číslo 568

25.září od 17:00 kurz číslo 556

25.září od 18:00 kurz číslo 557

02.prosince od 09:00 kurz číslo 577

02.prosince od 10:00 kurz číslo 578

04.listopadu od 09:00 kurz číslo 575

04.listopadu od 10:00 kurz číslo 576

číslo
kurzu
psovod pes
556 Alena
Kutikova
Ropucha
556 Alena
Kutikova
Chachar
556 Alena
Kutikova
Cucina
557 Anna
Vondrášková
Filípek
557 Kateřina
Hlavová
Kimi
557 Klára
Doležalová
Akeylla
558 Sára
Benešová
Kessi
558 Klára
Doležalová
Akeylla
559 Barbora
Svatošová
Charlie
559 Veronika
Lainová
Dara
559 Klára
Doležalová
Akeylla
559 Klára
Doležalová
Aki
560 Marcela
Matějková
Betyna
560 Lenka
Hotárková
Elza
560 Sara
Benesova
Kessi
561 Barbora
Svatošová
Charlie
561 Veronika
Lainová
Dara
563 Lenka
Hotárková
Elza
563 martina
gráfová
Bella
564 Sara
Benesova
Kessinka
564 Ivana
Ligdová
Bonnie
566 Lenka
Hotárková
Elza
566 Barbora
Svatošová
Charlie
566 Veronika
Lainová
Dara
567 Sara
Benesova
Kesska
567 Sara
Benesova
Reese
567 Ivana
Ligdová
569 Anna
Vondrášková
Filípek
569 Kateřina
Hlavová
Kimi
569 Kateřina
Straková
Pedro
570 Robert
Goldwein
Gene
571 Anna
Vondrášková
Filípek
571 Kateřina
Hlavová
Kimi
571 Kateřina
Straková
Pedro
572 Robert
Goldwein
Gene
573 Alice
Rychlá
Eli
573 Anna
Vondrášková
Filípek
573 Kateřina
Hlavová
Kimi
573 Kateřina
Straková
Pedro
574 Alice
Rychlá
Eli
574 Kateřina
Hlavová
Kimi
574 Kateřina
Straková
Pedro
574 Anna
Vondrášková
Filípek
575 Barbora
Marešová
Nero
575 Katka
Hlavová
Kimi
575 Robert
Goldwein
Gene
576 Kateřina
Straková
PEDRO
576 Anna
Vondrášková
Filípek
576 Alice
Rychlá
Eli
577 Barbora
Marešová
Nero
577 Katka
Hlavová
Kimi
577 Robert
Goldwein
Gene
578 Kateřina
Straková
PEDRO
578 Anna
Vondrášková
Filípek
578 Alice
Rychlá
Eli
579 Sára
Benešová
Kessi
579 martina
gráfová
Bella
580 Sára
Benešová
Kessi
580 Sara
Benesova
Reese
581 Marcela
Matějková
Betyna
581 Lenka
Hotárková
Elza
583 Sara
Benesova
Kessi
583 Sara
Benesova
Reese
583 Martina
Gráfová
Bella
585 Lenka
Hotárková
Elza
586 Sara
Benesova
Kessi
586 Sara
Benesova
Reese