Aktuality

Aktuality 2015:

27.10.
Dne 31.10. odpadá kurz miniškoličky (kurz od 8:30 do 9:30) Ostatní sobotní kurzy normálně probíhají.

22.10.
Na základě informace z městského úřadu v Rudné je z důvodu probíhající rekonstrukce ulice Masarykova zcela uzavřena křižovatka Masarykova / Lidická / 5.května ve dnech 24.-25.10. Na cvičák nebude možné ve směru od Rudné vůbec dojet autem. Dojet na cvičák bude možné pouze ze směru od Drahelčic. Objízdná trasa vede Rudná (u lídlu) směr Úhonice. V Úhonicích na Drahelčice.

16.9.
Rádi bychom Vás pozvali na Psí den, aneb zábavné odpoledne pro celou rodinu a jejich chlupáče, která se koná v areálu cvičiště 3.10. od 13 hodin. Bližší informace a program naleznete zde.

31.8.
Pro velký zájem o nový kurz pozitivní motivace - Klikr trénink, otevíráme další výcvikovou skupinku od 17 hodin.

31.8.
S účinnostní od 1.9. vstupují v platnost aktualizovaná Pravidla pro placení členských příspěvků a kurzů a proplácení cestovních náhrad instruktorům odsouhlasená členskou radou dne 21.března 2015.

24.8.
Od 8. září otevíráme nový kurz zaměřený na výcvik psa metodou pozitivní motivace. Kurz jsme pojmenovali Cvičení po dobrém, aneb klikr trénik. Případní zájemci se mohou o kurzu dozvědět více na stránce tohoto kurzu.

29.6.
Prázdninový provoz cvičáku: Necvičíme 4.7., 18.7., 1.8. tzn. odpadají všechny sobotní výcvikové hodiny. V ostatních sobotních termínech probíhá výcvik ve standardních časech.

20.5.
Z důvodu dnešního intenzivního deště odpadají hodiny agility. Děkujeme za pochopení.

6.5.
Z důvodu dnešního intenzivního deště odpadají hodiny agility. Děkujeme za pochopení.

26.4.
Celkové výsledky závodu zveřejněny na stánce O Drahelské tlapce.

20.4.
Z důvodu konání závodu O Drahelskou tlapku jsou zrušeny všechny výcvikové hodiny v sobotu 25.4.
Zároveň bychom Vás rádi pozvali na ukázku kynologických sportů, které bude náš kynologický klub prezentovat na Dni Země pořádané ČSOP Žlutý květ v Rudné v sobotu 25.4. v odpoledních hodinách. Zvadlo na akci je na stránkách Žlutého květu.

28.3.
Rádi bychom Vás pozvali na 6. ročník závodu O Drahelskou tlapku. Bližší informace a přihlašku na závod naleznete stránkách O Drahelské tlapce.

1.2.
Od 13.února rozšiřujeme pro zájemce o agility nabídku našich výcvikových kurzů. K pravidelným kurzům agility a agility přípravky (neděle) pod vedením Jitky Zachové budou vypisovány nepravidelné hodiny pod vedením Katky Lerlové. Aktální nabídka výcvikových hodin je zveřejněna zde.

1.1.
Od 3.ledna zahajujeme pravidelný výcvik v roce 2015.
POZOR DOCHÁZÍ KE ZMĚNÁM VÝCVIKOVÝCH HODIN!!!!
v 8:30 začíná hodina pro nejmenší štěňata (do 5.měsíců věku) a pro malá plemena psů (do cca 30 cm kohoutkové výšky - např. jezevčíci, malí teriéři atd.) Podrobnosti v textu Mini školičky.
v 9:30 začíná hodina školičky pro starší šťěňata (cca od 6. měsíce věku)
v 10:30 začíná hodina do dospěláky.
Tešíme se na Vás!

Aktualizovali jsme Pravidla cvičiště. Prosíme všechny kurzisty, aby se s novými pravidly řádně seznámili! Děkujeme.

Aktuality 2014